OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Drukuj Email

16 Niedziela Zwykła 20.07.2014 

1.     Dziś w naszej parafii podczas Eucharystii o godz. 11.30 sprawowanej przez ks. Bp. Piotra Gregera, odbędzie się ogólnopolska inauguracja akcji Tydzień św. Krzysztofa prowadzonej przez MIVA Polska. To stowarzyszenie zajmuje się pomocą w zakupie środków transportu  dla misjonarzy. Po Mszy Świętej na parkingu przy kościele będzie poświęcenie pojazdów.

2.     Liturgiczne obchody tygodnia:

·        Wtorek - wspomnienie św. Marii Magdaleny

·        Środa - święto św. Brygidy zakonnicy patronki Europy

·        Czwartek - wspomnienie św. Kingi dziewicy

·        Piątek  - święto św. Jakuba

·        Sobota - wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP

3.     We wtorek na cmentarzu odpust w czci św. Marii Magdaleny o godz. 9.00.

4.     Miejskie Centrum Kultury w Żywcu i Bydgoska Orkiestra Muzyki Filmowej zapraszają 23 sierpnia o godz. 20 do Amfiteatru pod Grojcem na koncert największych przebojów muzyki filmowej. W ramach koncertu będzie przeprowadzana kwesta na potrzeby działającego Żywieckiego Hospicjum św. s. Faustyny. Bilety będą rozprowadzane w przyszła niedzielę 27.07 po Mszach Świętych w cenie 20 zł.

5.     Zgubiono złoty łańcuszek z pamiątkowym medalikiem. Uczciwy znalazca proszony jest o jego zwrot do zakrystii.

6.     Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła i parafii. W tym tygodniu zostały ukończone prace przy budowie nowych pieców w kościele.

7.     W sobotę odpust ku czci śś Joachima i Anny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.