OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Drukuj Email

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 

1. Przeżywamy czas paschalnej radości, która rozciąga się na cały tydzień następujący po uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Ten tydzień jest zatem jakby przedłużonym dniem świętowania tajemnicy naszego odkupienia. Niech będzie on tak właśnie przeżywany w naszych rodzinach i wśród przyjaciół.

2. Nie zapominajmy jednak o osobach chorych czy samotnych, opuszczonych, dla których te dni mogą być szczególnie trudne do przeżycia. Niech ten wolny dzień stanie się okazją, by również im poświecić czas i uwagę. Możemy złożyć im wizytę np. całą rodziną, wprowadzając w ten sposób dzieci w praktykę miłosierdzia.

3. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Łagiewnik w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Wyjazd o 6.00 jest bezpłatny. Zapisy w zakrystii.